Cennik

Szkolenia:
 
Kurs „Podstawy Łucznictwa” – 3h intensywny kurs teoretyczno-praktyczny, obejmujący podstawowe zagadnienia w łucznictwie. Kursy odbywają się od kwietnia do listopada, wymagają rezerwacji. Zajęcia w grupie do 4 osób. Cena- 250zł/ osoby.
 
Akademia Łuku - 2 dniowe, kompleksowe szkolenie łucznicze. Cena - 450 zł/osobę

Grupa Szkoleniowa – trening 2 razy w tygodniu. Z własnym sprzętem (łuk, strzały, ochraniacze) koszt to 130zł/miesięcznie. Bez własnego sprzętu (na sprzęcie klubowym) 150zł miesięcznie. Dla osób, które ukończyły kurs „Podstawy Łucznictwa” lub Akademię Łuku

Klub CŁT – członkostwo kosztuje 110zł miesięcznie, spotkania są 2 razy w tygodniu. Tylko dla osób posiadających własny sprzęt i potrafiących strzelać. Dostęp do strzelnicy codziennie od godziny 8 rano do godziny 22 przez 7 dni w tygodniu. W Klubie obowiązuje także system zniżek uzależniony od długości stażu ( 10 zł rocznie)

Eventy na terenie klubu:
 
Szukasz miejsca na imprezę integracyjną, planujesz ciekawe imieniny lub wieczór kawalerski? Dla grupy od 10 do 20 osób mamy ułożony program –  szkolenie i udostępnienie sprzętu łuczniczego na czas trwania imprezy Do dyspozycji uczestników grill, sztućce, talerzyki. Catering we własnym zakresie. W zrelaksowanych warunkach klubu jest to ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu. Podczas trwania eventu uczestnicy objęci są stałą opieką instruktora. Cena imprezy to  1000zł ( dla minimum 10 osób) plus 100 zł za każdą kolejną osobę.
 
Eventy poza terenem klubu:
Dysponujemy przenośną strzelnicą łuczniczą i obsługujemy eventy firmowe także poza Wrocławiem. Każdy event dopasowujemy do potrzeb klienta. Jeśli potrzebujecie naszych usług, prosimy o kontakt. Cenę zawsze ustalamy indywidualnie.
 
Centrum Łucznictwa Tradycyjnego Piotr Gonet
ul. Ostrzeszowska 7
51 -010 Wrocław
Nr .konta:
PL 28 1140 2004 0000 3102 7401 9184
 
Copyright ©2019 Centrum Łucznictwa Tradycyjnego, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 191