Plain Stick 

Jesteśmy jedynym dystrybutorem na świecie modelu łuku Plain Stick firmy Bearpaw (Bodnik Bows). Łuk powstał  na bazie modelu Slick Stick. Pomysłodawcą przerobienia oryginalnego łuku na model bardziej tradycyjny jest Piotr Gonet, który zaprojektował rękojeść. I tak powstał jeden z najbardziej udanych i popularnych w Polsce modeli łuku. Bezawaryjność, trwałość, niezwykła, 30-letnia gwarnancja - wszystko to składa się na doskonały produkt.
 

Dostępne naciągi:

Łuki produkowane są w naciągach: 15,20,25,30,35,40,45,50 i 55 funtów. 

Symetryczny majdan:

Plain Stick jest łukiem o symetrycznym majdanie, dlatego mogą z niego strzelać zarówno osoby lewo-jak i praworęczne.

Rękojeść wykonana jest w taki sposób, aby umożliwić późniejszą adaptację. Rękojeść jest delikatnie odchudzona, aby umożliwić wygodne strzelanie osobom o drobnych dłoniach. Wystarczy rękojeść łuku owinąć, aby zwiększyć jej objętość i dopasować.
 

Długość:

Łuk ma 58 cali długości mierząc po cięciwie
 
Materiał:
 
Łuk wykonany jest w technologii bambus-szkło. Końcówki ramion wzmocnione mycartą.
 

BH:

Łuk pracuje najlepiej na BH w przedziale od 17,5 do 19,5 cm.
 

Cięciwa:

Łuk sprzedawany jest wraz z oryginalną cięciwą Whisper String.
 
Gwarancja:
 
30-letnia gwarancja

Bearpaw

Jesteśmy dystrubutorem sprzętu niemieckiej firmy Bearpaw. Łuki Henry'ego Bodnika są znane na całym świecie. Jest to doskonały sprzętm który jako jedyny na świecie podlega 30-letniej gwarancji.

 

VEGH BOWS

Na zamówienie sprowadzamy łuki produkcji Roberta Vegha. Ten węgierski producent specjalizuje się w łukach refleksyjnych. Na łukach flightowych Roberta Peter Bogar ze Słowacji osiąga najwyższe światowe noty w strzelaniu na odległość.

Odwiedź stronę Roberta Vegha

Copyright ©2019 Centrum Łucznictwa Tradycyjnego, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 741