Kurs "Podstawy Łucznictwa"

„Podstawy Łucznictwa” - jest to intensywny, 3 godzinny kurs łuczniczy  według autorskiej metody opracowanej przez Piotra Goneta. Kurs skierowany jest do osób rozpoczynających przygodę z łucznictwem. Jest to kurs praktyczny, mający na celu jak najszybsze wprowadzenie w świat bezpiecznego i poprawnego strzelania z łuku.

Podstawy łucznictwa to esencja wiedzy o łucznictwie, pierwszy krok na drodze do właściwego i poprawnego strzelania. Podczas tego intensywnego kursu, staramy się w skrótowy sposób omówić wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z techniką strzelania. Łucznictwo jest sportem wysoce precyzyjnym, zatem ilość detali jaka składa się na dobry strzał jest duża. 

Kurs ten skierowany jest do osób które chcą spróbować strzelania, zapoznać się z podstawowymi pojęciami oraz techniką strzelecką, lub  wykupić kurs w formie okolicznościowego podarunku bliskiej osobie.

Akademia Łuku dla początkujących

Akademia Łuku dla początkujących skierowana jest do osób które z łuku jeszcze nie strzelają lub są początkującymi łucznikami. Jest to kompleksowe szkolenie łucznicze według autorskiego programu Piotra Goneta. Akademia trwa dwa dni i pozwala na bardzo intensywne rozpoczęcie przygody z łucznictwem. Program Akademii jest bardzo obszerny i omawia szereg zagadnień związanych ze strzelaniem. 

Akademia trwa przez 2 dni po 5h dziennie, z 30 minutową przerwą na posiłek, co pozwala na spokojną i dokładną pracę nad wykształceniem prawidłowej postawy i techniki łuczniczej.


Jeśli łucznictwo to coś, co Cię interesuje - wybierz Akademię Łuku.

Warsztaty Łucznicze

 
Po zakończeniu kursu „Podstawy Łucznictwa” lub Akademii Łuku zapraszamy do kontynuowania nauki na warsztatach w klubie.  
 
Aby wziać udział w warsztatach, należy posiadać wyposażenie łucznicze ( łuk i strzały).

Ale nie bój się, nie trzeba nic kupować od razu - możesz wypożyczyć podstawowy zestaw łuczniczy: łuk, kołczan oraz strzały.
 
Podczas warsztatów zajmujemy się Twoimi indywidualnymi problemami, najpierw rozpoznając, a następnie rozwiazując kwestie techniki strzeleckiej, sprawiające najwięcej trudności.

Warsztaty są skierowane do osób które chcą poprawić swoje wyniki, strzelać lepiej, wygodniej i celniej o dowolnym stopniu zaawansowania.


 

Akademia Łuku dla zaawansowanych

 
Akademia Łuku dla Zaawansowanych skierowana jest do osób strzelających, które chcą poprawić swoją technikę oraz wyniki.

Podczas Akademii omawiane są zarówno problemy teoretyczne, jak i rozpoznawane są indywidualne trudności uczestników, a następnie w postaci praktycznych ćwiczeń oraz dokonując korekt staramy się je zmienić na właściwe zachowania, pozwalające celniej i pewniej strzelać.

Akademia Łuku może odbyć się także w Twojej okolicy -   jeśli posiadasz grupę łuczniczą chętną do nauki i cele łucznicze na miejscu, skontaktuj się z nami, to się da zorganizować!
Copyright ©2019 Centrum Łucznictwa Tradycyjnego, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 4233