Kurs "Podstawy Łucznictwa"

„Podstawy Łucznictwa” - jest to intensywny, 3 godzinny kurs łuczniczy w grupie maksymalnie 4 osobowej według autorskiej metody opracowanej przez Piotra Goneta. Kurs skierowany jest do osób rozpoczynających przygodę z łucznictwem. Jest to kurs praktyczny, mający na celu jak najszybsze wprowadzenie w świat bezpiecznego i poprawnego strzelania z łuku.

Podstawy łucznictwa to esencja wiedzy o łucznictwie, pierwszy krok na drodze do właściwego i poprawnego strzelania. Podczas tego intensywnego kursu, odbywającego się w grupie maksymalnie 4 osobowej staramy się w kompleksowy sposób omówić wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z techniką strzelania. Łucznictwo jest sportem wysoce precyzyjnym, zatem ilość detali jaka składa się na dobry strzał jest duża. Wszystkiego nie sposób tutaj wymienić, ale podczas naszych zajęć dowiecie się wszystkiego co potrzeba, aby móc dołączyć do grupy szkoleniowej w naszym klubie, gdzie stała opieka doświadczonych kolegów daje gwarancję utrwalenia oraz rozwinięcia nabytych na kursie umiejętności i odruchów.

Akademia Łuku - kompleksowe szkolenie

 

Akademia Łuku skierowana jest do osób które z łuku jeszcze nie strzelają lub są początkującymi łucznikami. Jest to kompleksowe szkolenie łucznicze według autorskiego programu Piotra Goneta. Akademia trwa dwa dni i pozwala na bardzo intensywne rozpoczęcie przygody z łucznictwem. Program Akademii jest bardzo obszerny i omawia szereg zagadnień związanych ze strzelaniem. 

Akademia jest rozbudowaną wersją kursu "Podstawy Łucznictwa" Program obejmuje strzelanie terenowe, a część zajęć odbywa się w lesie tak, aby wprowadzic adeptów w świat prawdziwego strzelania terenowego. 

Jeśli wolisz od razu wskoczyć mocno w świat strzelania z łuku, to zdecyduj się raczej na Akademię Łuku niż na kurs "Podstawy Łucznictwa". 

co dalej? dołącz do klubu!

 
Po zakończeniu kursu „Podstawy Łucznictwa” lub Akademii Łuku zapraszamy do kontynuowania nauki na zajęciach w klubie.  Tutaj utrwalana i rozwijana jest technika i wiedza łucznicza. Pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu. 
 
 
Aby dołączyć do klubu, należy posiadać podstawowe wyposażenie. Ale nie bój się, nie trzeba nic kupować od razu - możesz wypożyczyć podstawowy zestaw łuczniczy: łuk, kołczan oraz strzały.
 
Treningi oraz możliwość codziennego strzelania to podstawa dalszego rozwoju łuczniczego, dlatego masz dostęp do klubu przez siedem dni w tygodniu!
 

Klub CŁT

 
Klub Centrum Łucznictwa Tradycyjnego stanowi grupa łuczników w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania, którą łączy wspólna pasja – strzelanie z łuku. 
 
Jako członek klubu masz dostęp przez 7 dni w tygodniu do strzelnicy klubu (za wyjątkiem eventów i szkoleń, kiedy klub jest zajęty). Wówczas do Twojej dyspozycji pozostają dwa dodatkowe obiekty w okolicy – Ścieżka Łucznicza lub Strzelnica w Lesie Osobowickim.
 
Klub CŁT to silna grupa, której zawodnicy zajmują czołowe miejsca na zawodach w Polsce. Są to ludzie życzliwi, pomocni, którzy chętnie pomagają początkującym łucznikom. Dzięki zaangażowaniu swoich członów  Klub organizuje ciekawe turnieje i wydarzenia i  utrzymuje 3 strzelnice łucznicze na Osobowicach.

 
 

szkolenie online oraz kanał na youtube

 
Dzięki wsparciu osób zainteresowanych rozwojem łucznictwa, na naszym kanale YouTube powstaje Akademia Łuku Piotra Goneta. Podzielona na kilkanaście części, z których każda składa się z kilku do kilkunastu odcinków, Akademia docelowo stanowić ma kompendium wiedzy dla poczatkujących i zaawansowanych. Te materiały są stworzone po to, by szerzyć wiedzę o łucznictwie.
 
Jeśli interesuje Cię szkolenie na odległość, to Akademia stwarza takie możliwości. Wystarczy że nagrasz swoje video ze strzelania, a otrzymasz wskazówki co poprawić. Aby móc korzystać z tej oferty, zostań Patronem prez Patronite! 
 

Tak, Akademia jest bowiem finansowana z wpłat życzliwych osó, które chcą, aby pojawiły się w sieci dobre materiały w języku polskim. Te drobne kwoty pozwalają Piotrowi poświęcić czas na kręcenie kolejnych odcinków. Więc jeśli chcesz wspomóc to dzieło, to

 

 Zostań Patronem Akademii Łuku

 
Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź profil tej inicjatywy na Facebooku:
 

Akademia Łuku Piotra Goneta

Copyright ©2019 Centrum Łucznictwa Tradycyjnego, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 1811