Event w naszym klubie

Imprezy organizowane na terenie Centrum Łucznictwa Tradycyjnego.
Jeśli chcecie przeżyć fajną imprezę w gronie przyjaciół – czy to wieczór kawalerski, czy imieniny – przy okazji nauczycie się strzelać z łuku  to zapraszamy do naszego klubu. Oferta jest skierowana także do firm, które chcą zapewnić przyjemny i ciekawie spędzony czas swojemu zespołowi.
 
Imprezę rozpoczynamy od wprowadzenia w temat łucznictwa, następnie do dyspozycji jest instruktor oraz sprzęt łuczniczy.
 
Na terenie znajduje się także miejsce na ognisko, nad którym wieszamy ruszt w razie potrzeby.
 
Jeśli impreza ma przybrać bardziej nieoficjalny charakter, łuki zamykamy w magazynie i bawimy się dalej.

Maksymalna ilość uczestników - 25 osób.
 
Zapraszamy !

 

Event u klienta

Event u klienta
Organizując dla Państwa imprezę pragniemy przede wszystkim zapewnić najwyższy poziom szkolenia i oryginalnie spędzony czas.
Imprezy u klienta: Nie ograniczamy się tylko do naszego obiektu, chętnie organizujemy imprezy plenerowe. Realizujemy eventy grup do 50 osób –  gdy łucznictwo stanowi główną atrakcję imprezy. Jeżeli mamy stanowić jedną z atrakcji, jak. np dni sportu, duże imprezy masowe – również nie stanowi to problemu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Nasza strzelnica była obecna na dniach sportu PGE, Whirlpool, targach Fleet Market. Obsługiwaliśmy takie firmy jak Google, Santander Bank. Szkoliliśmy aktorów na planach filmowych, regularnie organizujemy aktywny wypoczynek z łukiem w ręku na zawodach czy obozach. Dysponujemy sprzętem łuczniczym pozwalającym obsługiwać jednocześnie 20 uczestników.
Jeśli świat łucznictwa tradycyjnego jest dla Was ciekawy, Piotr Gonet chętnie więcej o tym opowie podczas wykładu/prezentacji o łucznictwie, podczas której uczestnicy mogą zaspokoić swoją ciekawość, zadawać pytania i otrzymać nie tylko odpowiedzi, lecz także zobaczyć na zdjęciach interesujące ich rzeczy.

 

Tactical archery

Zapraszamy do dynamicznej zabawy w strzelanie do siebie z łuków za pomocą specjalnego, atestowanego i bezpiecznego sprzętu.
 
Uczestnicy otrzymują maski ochronne, łuki oraz strzały zakończone piankowymi pacynkami, dzięki czemu zabawa jest bezpieczna.
 
Posiadamy 30 zestawów strzał, łuków i masek.
 
Grę możemy przeprowadzić u klienta – wystarczy mieć odpowiedni teren.
 
Kliknij w link, aby obejrzeć video na youtube:
 
 

 

przebieg imprezy

Każda nasza impreza  składa się z dwóch zasadniczych elementów.
 1 – Szkolenie, trwające od  30 minut do 2 godzin, w zależności od ilości osób biorących udział w imprezie i potrzeb jej uczestników – od strzelania rekreacyjnego po krótki kurs łuczniczy. Jest to niezbędny element  każdej organizowanej przez nas imprezy.  Dzięki autorskiej metodzie nauczania stworzonej przez Piotra Goneta uczestnicy bardzo szybko uczą się jak prawidłowo strzelać z łuku. Podczas szkolenia łuczniczego używamy łuków dopasowanych do potrzeb i możliwości łucznika/łuczniczki, zatem nie ma obaw że któryś z uczestników nie będzie miał wystarczającej siły !
 
2 – Zabawa: Umiejętności nabyte podczas pierwszej  części spotkania pozwalają uczestnikom cieszyć się strzelaniem z łuku przez pozostały czas imprezy.
 
Podczas gier i zabaw łuczniczych ze względów bezpieczeństwa obowiązuje zakaz
spożywania alkoholu.

Tactical Archery

Copyright ©2019 Centrum Łucznictwa Tradycyjnego, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 4240