Dla Firm

Organizując dla Państwa imprezę pragniemy przede wszystkim zapewnić najwyższy poziom szkolenia i oryginalnie spędzony czas.

Nie ograniczamy się tylko do naszego obiektu, chętnie organizujemy imprezy plenerowe oraz w miejscach wskazanych przez klienta. Poniżej prezentujemy kilka z podstawowych scenariuszy imprez.

Imprezy organizowane na terenie Centrum Łucznictwa Tradycyjnego.

Każda impreza na terenie CŁT posiada dwa zasadnicze elementy.

 dziewczyna_8001 – Szkolenie, trwające od  1 do 2 godzin, w zależności od ilości osób biorących udział w imprezie. Jest to niezbędny element  każdej organizowanej przez nas imprezy. W odróżnieniu od wielu imprez eventowych z elementami łucznictwa, u nas szkolenie odbywa się na najwyższym poziomie. Łucznicy wychowani w CŁT to w tej chwili ścisła czołówka turniejowa w Polsce. Dzięki autorskiej metodzie nauczania stworzonej przez Piotra Goneta uczestnicy bardzo szybko uczą się jak prawidłowo strzelać z łuku. Podczas szkolenia łuczniczego używamy łuków dopasowanych do potrzeb i możliwości łucznika/łuczniczki, zatem nie ma obaw że któryś z uczestników nie będzie miał wystarczającej siły !

2 – Zabawa: Umiejętności nabyte podczas pierwszej  części spotkania pozwalają nam przeprowadzić różne gry i zabawy, z których najpopularniejszą jest  mini-turniej ( czas trwania: 1-2 godziny ). Na życzenie klienta przygotowujemy cele do których strzelają uczestnicy (zdjęcia, symbole, rysunki). Organizujemy gry zespołowe jak i indywidualne na terenie CŁT i w pobliskim Lesie Osobowickim (gry terenowe, łucznicze gry fabularne, polowania 2D, golf łuczniczy i inne)

turniejTa sprawdzona formuła oraz wyczulenie na  Państwa pomysły i potrzeby umożliwia nam wspólnie stworzyć ciekawą imprezę na każdą okazję.Tory łucznicze są oświetlone, co nie limituje czasu trwania spotkania. Do Państwa dyspozycji na miejscu zawsze jest grill, organizujemy także catering na zamówienie.

DSCF8241_800Dodatkowo, podczas imprezy będzie można obejrzeć kolekcję strzał, posłuchać o różnorodnych technikach strzeleckich, łukach i kołczanach, a także obejrzeć zdjęcia z turniejów łuczniczych na których byliśmy w tak egzotycznych miejscach, jak pustynia Gobi, Tybet  czy Mongolia Wewnętrzna.

Podczas gier i zabaw łuczniczych ze względów bezpieczeństwa obowiązuje zakaz

spożywania alkoholu.

impreza…jednakże jesteśmy nastawieni na zabawę i integrację, zatem po zakończeniu części sportowej możemy kontynuować imprezę w mniej formalny sposób już bez udziału łuków. Jest pewna magia w siedzeniu wokół rozpalonego pieca, na którym dochodzi grzane wino po przyjemnie spędzonym dniu.

Imprezy hybrydowe, podczas których najpierw uczymy się strzelać, następnie ruszamy w teren to nasza oferta specjalna.

Dzięki doskonałej lokalizacji w pobliżu pięknego Lasu Osobowickiego mamy możliwość przeprowadzania różnych zabaw  i konkurencji outdoorowych. Czas trwania takiej  imprezy to od  5 do 8 godzin. Proponujemy:

 

 100_5873Imprezy w miejscu wskazanym przez klienta

Dzięki położeniu pomiędzy obwodnicą śródmiejską a obwodnicą autostradową jesteśmy w stanie zorganizować Państwu atrakcję na terenie Dolnego Śląska w postaci:

- torów łuczniczych z wykwalifikowaną obsługą na festynach, imprezach masowych i imprezach firmowych we wskazanym przez Państwa miejscu.

– turnieje łucznicze ( Field, 2D) –  ( organizowaliśmy m.in. Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Tradycyjnym)

– pokazy łucznicze w strojach historycznych

pokazy z użyciem płonących strzał.

– uatrakcyjniamy imprezy urodzinowe    i okolicznościowe

stadion-18