Event u klienta

Organizując dla Państwa imprezę pragniemy przede wszystkim zapewnić najwyższy poziom szkolenia i oryginalnie spędzony czas.

Imprezy u klienta: Nie ograniczamy się tylko do naszego obiektu, chętnie organizujemy imprezy plenerowe. Realizujemy eventy grup do 50 osób –  gdy łucznictwo stanowi główną atrakcję imprezy. Jeżeli mamy stanowić jedną z atrakcji, jak. np dni sportu, duże imprezy masowe – również nie stanowi to problemu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Nasza strzelnica była obecna na dniach sportu PGE, Whirlpool, targach Fleet Market. Obsługiwaliśmy takie firmy jak Google, Santander Bank. Szkoliliśmy aktorów na planach filmowych, regularnie organizujemy aktywny wypoczynek z łukiem w ręku na zawodach czy obozach. Dysponujemy sprzętem łuczniczym pozwalającym obsługiwać jednocześnie 20 uczestników.

Jeśli świat łucznictwa tradycyjnego jest dla Was ciekawy, Piotr Gonet chętnie więcej o tym opowie podczas wykładu/prezentacji o łucznictwie, podczas której uczestnicy mogą zaspokoić swoją ciekawość, zadawać pytania i otrzymać nie tylko odpowiedzi, lecz także zobaczyć na zdjęciach interesujące ich rzeczy.

Każda impreza  ma dwa zasadnicze elementy.

 1 – Szkolenie, trwające od  30 minut do 2 godzin, w zależności od ilości osób biorących udział w imprezie i potrzeb jej uczestników – od strzelania rekreacyjnego po krótki kurs łuczniczy. Jest to niezbędny element  każdej organizowanej przez nas imprezy.  Dzięki autorskiej metodzie nauczania stworzonej przez Piotra Goneta uczest

nicy bardzo szybko uczą się jak prawidłowo strzelać z łuku. Podczas szkolenia łuczniczego używamy łuków dopasowanych do potrzeb i możliwości łucznika/łuczniczki, zatem nie ma obaw że któryś z uczestników nie będzie miał wystarczającej siły !

2 – Zabawa: Umiejętności nabyte podczas pierwszej  części spotkania pozwalają uczestnikom cieszyć się strzelaniem z łuku przez pozostały czas imprezy.

Podczas gier i zabaw łuczniczych ze względów bezpieczeństwa obowiązuje zakaz

spożywania alkoholu.