Easy Stick – wersja bambusowa

Little Stick oraz Easy Stick przechodzą metamorfozę. Model podstawowy zyskał nową nazwę – Slick Stick. Razem z wersją bez okna produkowaną specjalnie i wyłącznie na polski rynek, nazwaną  Easy Stick  od tego roku  produkowane są wyłącznie  Niemczech. Innowacją w tym modelu jest zastąpienie klonu bambusem jako materiałem użytym do wykonania ramion. To sprawia, że wrażenie ze strzelania jest jeszcze przyjemniejsze. Łuk nabrał prędkości oraz urody – co ocenicie sami po zdjęciach. Jednocześnie zredukowany został hand shock do minimum i mogę powiedzieć, że w mojej opinii jest to najlepsza w tej chwili propozycja na rynku łuków  w cenie do tysiąca złotych.
Jeśli szukasz niezawodnego, bardzo szybkiego łuku jakością wykonania i charakterystyką strzału dorównującego łukom z górnej półki cenowej, to  to jest zdecydowanie łuk wart każdej złotówki.

Nieodczuwalny handshock, perfekcyjne wyważenie łuku i jego proporcje to kwintesencja tego, czym powinien być łuk tradycyjny.  Strzelanie z niego to czysta przyjemność.  Dodatkowym atutem jest bez wątpienia jedyna na świecie gwarancja obejmująca 30 lat użytkowania.  Łuk ten również nie ma ograniczenia masy strzały i można używać do niego bardzo lekkich strzał poniżej 9GPP. Łuk przychodzi wraz z cięciwą Whisper String.

Cena –  820 zł

Oto kilka zdjęć nowego modelu: