Event w naszym klubie

 

Imprezy organizowane na terenie Centrum Łucznictwa Tradycyjnego.

Jeśli chcecie przeżyć fajną imprezę w gronie przyjaciół – czy to wieczór kawalerski, czy imieniny – przy okazji nauczycie się strzelać z łuku  to zapraszamy do naszego klubu. Oferta jest skierowana także do firm, które chciałyby w nie zobowiązujący sposób zintegrować swój zespół.

Imprezę rozpoczynamy od wprowadzenia w temat łucznictwa, następnie do dyspozycji jest instruktor oraz sprzęt łuczniczy. Jeśli impreza ma przybrać bardziej nieoficjalny charakter, łuki zamykamy w magazynie i bawimy się dalej.

Wszystko zależy od Waszych potrzeb –  zdany egzamin czy świętowanie urodzin dzie

 

cka – każda okazja jest dobra, aby wypuścić trochę strzał i dobrze się zabawić.

Zapraszamy !

Każda impreza na terenie CŁT ma dwa zasadnicze elementy.

 1 – Szkolenie, trwające od  30 minut do 2 godzin, w zależności od ilości osób biorących udział w imprezie i potrzeb jej uczestników – od strzelania rekreacyjnego po krótki kurs łuczniczy. Jest to niezbędny element  każdej organizowanej przez nas imprezy.  Dzięki autorskiej metodzie nauczania stworzonej przez Piotra Goneta uczest

nicy bardzo szybko uczą się jak prawidłowo strzelać z łuku. Podczas szkolenia łuczniczego używamy łuków dopasowanych do potrzeb i możliwości łucznika/łuczniczki, zatem nie ma obaw że któryś z uczestników nie będzie miał wystarczającej siły !

2 – Zabawa: Umiejętności nabyte podczas pierwszej  części spotkania pozwalają uczestnikom cieszyć się strzelaniem z łuku przez pozostały czas imprezy.

Ta sprawdzona formuła oraz wyczulenie na  Państwa pomysły i potrzeby umożliwia nam wspólnie stworzyć ciekawą imprezę na każdą okazję.Tory łucznicze są oświetlone, co nie limituje czasu trwania spotkania. Do Państwa dyspozycji na miejscu zawsze jest grill, sztućce, talerzyki, kubki. Obiekt posiada toaletę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Catering pozostawiamy do Państwa dyspozycji. W klubie zawsze dostępna jest kawa, herbata i mleko.

Podczas imprezy osoby zainteresowane  będą mogły posłuchać o różnorodnych technikach strzeleckich, łukach i kołczanach, a także obejrzeć zdjęcia z turniejów łuczniczych na których byliśmy w tak egzotycznych miejscach, jak pustynia Gobi, Tybet  czy Mongolia Wewnętrzna.

Podczas gier i zabaw łuczniczych 

 

ze względów bezpieczeństwa obowiązuje zakaz

spożywania alkoholu.

…jednakże jesteśmy nastawieni na zabawę i integrację, zatem po zakończeniu części sportowej możemy kontynuować imprezę w mniej formalny sposób już bez udziału łuków. Jest pewna magia w siedzeniu wokół rozpalonego pieca, na którym dochodzi grzane wino po przyjemnie spędzonym dniu.