Owijarka – nasz wynalazek

Fabryka Strzał – nasz warsztat, w którym powstają piękne strzały, jest też miejscem gdzie powstają nowe pomysły. Dostarczamy nie tylko gotowe strzały, ale też i części do ich własnoręcznego wytwarzania.

Wieloletnie doświadczenie Piotra Goneta we własnoręcznym składaniu strzał ( zawsze strzela ze strzał własnoręcznie wykonanych) połączone z praktycznym podejściem Marka Nawrota do dokładnego i powtarzalnego wykończenia i utrzymywania najwyższego standardu wykonania zaowocowały burzą mózgów, której efektem końcowym jest nasz nowy produkt – Owijarka (Arrow Wrapper)

To urządzenie – wykonane z najwyższą starannością w całości z polskich części – znacząco ułatwia wykonywanie owijek na strzałach oraz umożliwia stworzenie wielokolorowych wzorów.

Arrow Wrapper

Arrow Wrapper – a tool for arrowmakers that allows to create colorful wrapping with thread. Visit www.arrowfactory.eu for more info.

Chcemy podziękować szczególnie  Wiktorowi Wedlerowi za pomoc i ekspertyzę oraz wykonanie projektu i elementów urządzenia w technologii druku 3D oraz wkład i zaangażowanie w ten projekt.

Dziękujemy tez Piotrowi Machnickiemu za zaprojektowanie opakowania oraz układ graficzny.

http://arrowfactory.eu/pl/narzedzia/83-arrow-wrapper-owijarka-do-strzal.html