Podsumowanie Osobliwości Łowiectwa Zimą 3

IMG_6490

Kolejny, trzeci turniej Osobliwości już za nami.   Do strefy ewakuacyjnej w Lesie Osobowickim dotarło 54 żywych łuczników, którzy do popołudnia dzielnie bronili się przed falą zombie. Było do strzelenia  16 konkurencji podstawowych  i jedna dodatkowa, którą wygrał Wojtek Skorupa z Sycowa – serdecznie gratulujemy – masz Wojtku dzięki temu do wydania w sklepie CŁT 150 zł na produkty firmy BEARPAW .

Ciekawy opis turnieju na portalu Wrocław Fantastyczny świetnie oddaje klimat turnieju – zapraszamy na http://wroclawfantastyczny.blogspot.com/2014/02/z-ukiem-wsrod-zombie.html

W turnieju do oddania było prawie 100 strzał. Mam nadzieję że bawiliście się świetnie. Serdecznie gratuluję zwycięzcom i dziękuję Wam wszystkim za przybycie.

Gratuluję kolegom z klubu Mateuszowi Siejko oraz Rafałowi Stempskiemu  – świetnie zaprezentowaliście nasz klub – I i II miejsce oraz wysoka ilość punktów zasługują na uznanie.

Podziękowania należą się także wszystkim zaangażowanym w organizację zawodów, w szczególności: Marcinowi Lądowi, Grześkom – Osieckiemu oraz Adamcowi, Rafałowi Stempskiemu, Jarkowi Gorzałce, Chrisowi Tuckerowi oraz pozostałym członkom klubu którzy pomogli przy organizacji ( i przepraszam Was  za moją nerwową naturę w dzień zawodów : )

Dziękuje także firmie Eko – Las oraz Zarządowi Zieleni Miejskiej Wrocławia za udostępnienie terenu zawodów oraz nieustającą życzliwość dla popularyzacji łucznictwa tradycyjnego we Wrocławiu.

Specjalne podziękowania należą się Magdalenie Kałuży za projekty dyplomów oraz celów na zawody.

Zdjęcia Bartka Palusa:

Zdjęcia, które wykonała Magdalena Kałuża:

Wyniki zawodów przedstawiamy poniżej.

(jak zawsze łuczników z Centrum Łucznictwa Tradycyjnego zaznaczamy na czerwono)

Kategoria Hunter:

1 Rafał Dowhyluk – 362

2 Przemek Witkowski – 332

3 Tomasz Wawrzyniak – 306

4 Michał Kubicz – 302

5 Wojciech Białek – 293

6 Christopher Tucker – 292

7 Grzegorz Adamiec – 287

8 Krzysztof Czarnecki – 282

Juniorzy:

1 Ryszard Piwowarski -309

2 Agnieszka Kubicz – 263

3 Sławomir Jurczak – 233

4  Luca Succi – 220

5 Bartek Solarz – 196

6 Iga Kulińska – 127

Łuki tradycyjne:

1 Mateusz Siejko – 360

2 Rafał Stempski – 340

3 Marek Garbacik – 335

4 Anna Płotycia – 333

5 Jerzy Jaworski – 309

6 Krzysztof Rzeźniczek – 307

7 Adam Szwarc – 291

8 Jerzy Andrzejczak – 288

9 Piotr Marczyk – 282

10 Anna Szadkowska – 274

11 Grzegorz Osiecki – 273

12 Bartek Palus – 272

13 Łukasz Baran – 264

14 Jakub Solarz – 264

15 – 16 Sebastian Szkwarkowski, Arkadiusz Rosiecki- 260

17 Jarosław Niewiarowski – 259

18 Marcin Ląd – 256

19 Adrian Błocian – 255

20 Dariusz Hoppe – 253

21 Piotr Bodnar – 246

22 Zbigniew Szczerba – 246

23 Maciej Jankowski – 233

24 Wojtek Osiecki – 232

25 Anna Sos – 230

26 Jędrzej Malinowski – 227

27 Arkadiusz Kicia – 208

28 Jakub Łobocki – 187

29 Jarosław Gorzałka – 184

30 Wojtek Skorupa – 172

31 Piotr Hoffer – 170

32 Daniel Gembal – 169

33 Marta Kicia – 169

34 Gabriela Osiecka – 165

35 Katarzyna Kroluk – 145

36 Katarzyna Konarska – 123

37 Oliwia Burda – 116

38 Justyna Kulej – 110

39 Marika Witek – 108