Wrocławski Budżet Obywatelski – Udało się !

DSC_0362

Dziękuję  sympatykom, przyjaciołom, członkom klubu, ich rodzinom oraz wszystkim tym, którzy zagłosowali na mój projekt w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Rewitalizacja strzelnicy umożliwi strzelanie do 60 metrów w pięknym, naturalnym otoczeniu. Zadaszenie, miejsce na ognisko, ławeczki, kosze na śmieci oraz inne udogodnienia to tylko dodatek do wymiany nawierzchni na miękką ziemię, pozbawioną kamieni, w tym renowację strzałochwytu który widzimy w głębi zdjęcia.

Zagłosowały na mój projekt 563 osoby którym tutaj serdecznie w imieniu klubu i wszystkich przyszłych użytkowników tej przestrzeni  dziękuję. W ramach tegorocznego budżetu zrealizowanych będzie 62 projektów, w tym mój ( na 51 miejscu).

Działania na rzecz promocji łucznictwa w naszym mieście to stały element mojej  działalności.

Będzie to już trzeci obiekt łuczniczy (po CŁT i Ścieżce Łuczniczej) w rejonie Osobowic we Wrocławiu. Razem będzie to kompleks pozwalający na bardzo zróżnicowany trening, organizację turniejów oraz imprez łuczniczych. Dzięki takim miejscom jak to tworzą się wspólne pasje. Bardzo się cieszę że poparliście ten projekt. Dziękuję szczególnie tym którzy z różnych względów mieli inne możliwości, ale ostatecznie poparli wspólną sprawę. Doceniam to bardzo i jak widzicie – można tutaj wszystko, bo Wrocław jest miastem w którym można realizować marzenia:)

Piotr Gonet