Zawody upamiętniające Piotra Goneta
Właściciel Centrum Łucznictwa Tradycyjnego we Wrocławiu. Łucznik, organizator, społecznik. Założyciel i prezes Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Tradycyjnego w latach 2011-2014. Od wielu lat reprezentował polskie łucznictwo tradycyjne na świecie, m.in. na World Traditional Archery Festiwal w Korei oraz Conquest Cup w Istambule.

goblin1

Goblin Wars to wyjątkowy i unikalny turniej łuczniczy, łączący elementy gier komputerowych
i RPG. 100 celów 2D z realistycznymi fotografiami postaci Orków i Goblinów to coś, czego nie można opuścić!

Letni obóz łuczniczy nad jeziorem Kamieniczno na Kaszubach. W pięknej scenerii agroturystyki „Przystanek Alaska” organizujemy wypoczynek z łukiem w ręku. Do dyspozycji uczestników oddajemy parkour składający się ze 100 celów 2D. W czasie obozu odbywają się turnieje
i warsztaty łucznicze.

Spotkania ligowe to turniej o charakterze rekreacyjnym, który odbywa się od marca do października (6 rund). Dzięki tym spotkaniom łuczniczy z Wrocławia i Dolnego Śląska mogą się bliżej poznać i konkurować.
Jednak głównym celem spotkań jest zebranie funduszy na utrzymanie Ścieżki Łuczniczej
w Lesie Osobowickim
, na której terenie rozgrywamy naszą ligę.

Zawody upamiętniające Piotra Goneta. Właściciel Centrum Łucznictwa Tradycyjnego we Wrocławiu. Łucznik, organizator, społecznik. Założyciel i prezes Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Tradycyjnego w latach 2011-2014. Od wielu lat reprezentował polskie łucznictwo tradycyjne na świecie, m.in. na World Traditional Archery Festiwal w Korei oraz Conquest Cup w Istambule.

Goblin Wars to wyjątkowy i unikalny turniej łuczniczy, łączący elementy gier komputerowych i RPG. 100 celów 2D z realistycznymi fotografiami postaci Orków i Goblinów to coś, czego nie można opuścić!

Letni obóz łuczniczy nad jeziorem Kamieniczno na Kaszubach. W pięknej scenerii agroturystyki „Przystanek Alaska” organizujemy  wypoczynek z łukiem w ręku. Do dyspozycji uczestników oddajemy parkour składający się  ze 100 celów 2D. W czasie obozu odbywają się turnieje
i warsztaty łucznicze.

Spotkania ligowe to turniej o charakterze rekreacyjnym, który odbywa się od marca do października (6 rund). Dzięki tym spotkaniom łuczniczy z Wrocławia i Dolnego Śląska mogą się bliżej poznać i konkurować.
Jednak głównym celem spotkań jest zebranie funduszy na utrzymanie Ścieżki Łuczniczej w Lesie Osobowickim, na której terenie rozgrywamy naszą ligę.