Zawody upamiętniające Piotra Goneta
Właściciel Centrum Łucznictwa Tradycyjnego we Wrocławiu. Łucznik, organizator, społecznik. Założyciel i prezes Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Tradycyjnego w latach 2011-2014. Od wielu lat reprezentował polskie łucznictwo tradycyjne na świecie, m.in. na World Traditional Archery Festiwal w Korei oraz Conquest Cup w Istambule.

goblin1

Goblin Wars to wyjątkowy i unikalny turniej łuczniczy, łączący elementy gier komputerowych
i RPG. 100 celów 2D z realistycznymi fotografiami postaci Orków i Goblinów to coś, czego nie można opuścić!

Letni obóz łuczniczy nad jeziorem Kamieniczno na Kaszubach. W pięknej scenerii agroturystyki „Przystanek Alaska” organizujemy wypoczynek z łukiem w ręku. Do dyspozycji uczestników oddajemy parkour składający się ze 100 celów 2D. W czasie obozu odbywają się turnieje
i warsztaty łucznicze.

Spotkania ligowe to turniej o charakterze rekreacyjnym, który odbywa się od marca do października (6 rund). Dzięki tym spotkaniom łuczniczy z Wrocławia i Dolnego Śląska mogą się bliżej poznać i konkurować.
Jednak głównym celem spotkań jest zebranie funduszy na utrzymanie Ścieżki Łuczniczej
w Lesie Osobowickim
, na której terenie rozgrywamy naszą ligę.

Zostać członkiem plemienia, zostawić cywilizację, ruszyć w nieznane. Wiosłować, pływać, strzelać z łuku, palić ogień, obozować, to twoje zajęcia na rzece.

W 2023 roku już IV spotkanie naszego plemienia.

ODWAŻYSZ SIĘ NA TO ?!!

Trash Shooting is a simple idea for archers. If you go to the woods for training, roving, stump shooting, or just for fun – take a plastic bag with you. Hunt trash, bring them out of wild places, help mother nature , be good and do good.
We came up with this concept by morning coffee, thinking of pollution and worrying about our planet’s future.
Both of us were cleaning woods since childhood from plastic bottles, cans etc.
All you need is a bow, flu-flu, judo or any other safe arrow, and plastic bag.
We hope more will follow all over the globe.

Zawody upamiętniające Piotra Goneta. Właściciel Centrum Łucznictwa Tradycyjnego we Wrocławiu. Łucznik, organizator, społecznik. Założyciel i prezes Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Tradycyjnego w latach 2011-2014. Od wielu lat reprezentował polskie łucznictwo tradycyjne na świecie, m.in. na World Traditional Archery Festiwal w Korei oraz Conquest Cup w Istambule.

Goblin Wars to wyjątkowy i unikalny turniej łuczniczy, łączący elementy gier komputerowych i RPG. 100 celów 2D z realistycznymi fotografiami postaci Orków i Goblinów to coś, czego nie można opuścić!

Letni obóz łuczniczy nad jeziorem Kamieniczno na Kaszubach. W pięknej scenerii agroturystyki „Przystanek Alaska” organizujemy  wypoczynek z łukiem w ręku. Do dyspozycji uczestników oddajemy parkour składający się  ze 100 celów 2D. W czasie obozu odbywają się turnieje
i warsztaty łucznicze.

Spotkania ligowe to turniej o charakterze rekreacyjnym, który odbywa się od marca do października (6 rund). Dzięki tym spotkaniom łuczniczy z Wrocławia i Dolnego Śląska mogą się bliżej poznać i konkurować.
Jednak głównym celem spotkań jest zebranie funduszy na utrzymanie Ścieżki Łuczniczej w Lesie Osobowickim, na której terenie rozgrywamy naszą ligę.